daikin-img
daikin-img
daikin-img

תוצאות חיפוש


כל מה שרציתם לדעת על חימום תת רצפתי

היום אנו יכולים ליהנות מיתרונות חימום תת רצפתי, המאפשר לחסוך ביעליות החימום באופן משמעותי, ליהנות מבטיחות משופרת ולהשתמש בטכנולוגיות ירוקות השומרות על איכות הסביבה, ומייתרות את הצורך להשתמש במיכלי סולר או גז.

חברת דייקין מציגה את המילה האחרונה בתחום חימום תת רצפתי ומעניקה לכם את כל היתרונות במערכות מתקדמות עם בקרת איכות ונצילות ללא פשרות.

משדרגים את נצילות החימום בבית

אם שאלתם את עצמכם מה זה חימום תת רצפתי ובמה הוא נבדל מפתרונות החימום רגילים, חשוב להבין כי מערכת חימום תת רצפתי מבוססת על משאבת חום לחימום תת רצפתי HEAT PUMP, המספקת מים חמים והסקה מרכזית במקביל או קירור (בהתאם לצורך). משאבת חום לחימום תת רצפתי כוללת מדחס בעל מהירויות משתנות ומשאבת מים בהספק משתנה. השילוב בין השניים מאפשר לחסוך בצריכת האנרגיה ומכך גם חסכון בחשבון החשמל. טכנולוגיה זו מתבססת על ניצול חום שקיים באקלים בחוץ (גם בימי החורף) והפיכתו לאנרגיה. אם תבדקו בשוק, תגלו מערכות שונות המציעות משאבות חום לחימום מים בהספקים שונים, בהתאם לצרכים המבוקשים, עם רמת נצילות גבוהה, חסכון משמעותי בצריכת החשמל, ייעילות אנרגטית ואפשרות עבודה תקינה גם בתנאי אקלים קיצוניים.

המדריך המלא להתקנת מערכת חימום תת רצפתי

לכל אלו מצטרפת שורה של יתרונות, ההופכות את השקעה במערכת חימום תת רצפתי למשתלמת במיוחד. כבר הזכרנו את הנצילות הגבוהה של המערכות, המאפשרת חסכון בחשבון החשמל והנאה מחימום גם בתנאי אקלים קיצוניים בזכות האבזור עם משאבות חום שמנצלות את החום הקיים באוויר גם בימים קרים ויוצרות חסכון משמעותי בעלויות. לכך מתווספת אפשרות הבחירה בין כמה משאבות חום בהספקים שונים של KW7-16 ובין KW64-21, הפעילים גם בטמפרטורות קיצוניות, שימוש בבקר חכם ונוח לשימוש, פעילות שקטה במיוחד וכמובן הנאה מחימום עדין, שמגיע לכל פינה בחדר ומעניק לכם חימום הומוגני בכל סנטימטר בחלל.

מאמרים אחרונים

מדריך: איך לבחור את המזגן המתאים לכם?

לבחירת המזגן המתאים לחלל או לבית שאותם נרצה למזג יש חשיבות גדולה, והיא משפיעה הן על טיב ואיכות המיזוג והן על ההוצאות שאיתן ניאלץ להתמודד. כיום קיימים בשוק פתרונות מיזוג מגוונים בעלי מאפיינים שונים, המאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו לאתר בקלות יחסית את המזגן המושלם עבורם.

פרטים נוספים

כל מה שרציתם לדעת על חימום תת רצפתי

היום אנו יכולים ליהנות מיתרונות חימום תת רצפתי, המאפשר לחסוך ביעליות החימום באופן משמעותי, ליהנות מבטיחות משופרת ולהשתמש בטכנולוגיות ירוקות השומרות על איכות הסביבה, ומייתרות את הצורך להשתמש במיכלי סולר או גז.

פרטים נוספים

כך תשמרו על טמפרטורת המים בבריכה הפרטית

בשונה מבריכות ציבוריות המצויות בפיקוח משרד הבריאות ו/או הרשויות המקומיות, בריכות ביתיות הן באחריות הבלעדית שלכם, הבעלים. לכן, חשוב מאוד לדעת כיצד לתחזק אותן באופן שישמור עליכם ועל בני ביתכם, יגן על הבריכה מפני קלקולים ותקלות ויאפשר לכם ליהנות מהשימוש בה, בראש שקט.

פרטים נוספים

מערכות מיזוג אוויר: הסוגים הקיימים – וההבדלים ביניהם

לצד בחירת הריהוט, הריצוף והברזים באמבטיה, מעבר דירה במדינה חמה כמו שלנו מחייב אותנו בהכרעה חשובה נוספת: בחירת המזגן המתאים ביותר לבית החדש. איך ניגשים לקבלת ההחלטה הזאת? הצעד הראשון הוא להכיר את סוגי המזגנים הנפוצים כיום בשוק כמו גם את הטכנולוגיות המתקדמות שיאפשרו לכם לחסוך בהוצאות – כפי שעשינו בסקירה שלפניכם

פרטים נוספים

מה ההבדל בין מזגן אינוורטר לבין כל מזגן רגיל?

היום כבר אפשר לומר כי מזגן אינוונטר כבש את השוק הישראלי בשנים האחרונות ונחשב להתפתחות המשמעותית ביותר בתחום מיזוג האוויר ויכולת המזגן לשלוט על הטמפרטורה.

פרטים נוספים

מהם מאיידים למזגנים?

מאייד הינה היחידה המותקנת בתוך המבנה הממוזג ומגיעה בתצורה גלוייה או נסתרת לעין.

פרטים נוספים

בחירה נכונה של מיזוג אוויר מסחרי תעשייתי

בעל עסק או מפעל: חשוב להשקיע במערכת מיזוג אוויר מסחרי על מנת להבטיח עבודה רציפה בחלל המסחר או הייצור, התאמה מירבית לתנאי האקלים הישראלים, שבקיץ כוללים טמפרטורות גבוהות מאוד וכמובן שמירה על חומרי הגלם ונוחות העבודה במתחם, שמבטיחה תפוקה מקסימלית בכל רגע נתון.

פרטים נוספים

מה זה מערכת מיזוג אוויר VRV / VRF ?

היום אנו נהנים מדור חדש של טכנולוגיה של מערכות מיזוג אוויר, המתבססות על שימוש בטכנולוגיית VRF (VRV) הפועלות על עיקרון שינוי נפח זרימת הקירור במערכת.

פרטים נוספים

הרשמה לניוזלטר

השאר את כתובת המייל ותוכל לקבל ישירות אליך את כל העדכונים והחדשות של דייקין