daikin-img
daikin-img
daikin-img

תוצאות חיפוש

דייקין - מותג המזגנים החזק בעולם

חברת DAIKIN היפנית היא מותג מיזוג האוויר הגדול והמתקדם בתחומו בעולם. לחברה 100 שנות פעילות והיא מובילה את השוק ביותר מ-130 מדינות, עם למעלה מ-70,000 עובדים ועם מחזור מכירות שנתי של 18 מיליארד יורו לצד אינספור פרסים. אין פלא שבכל רחבי העולם, כשחושבים מיזוג אוויר – חושבים DAIKIN.

חושבים קיימות, מקשיבים לסביבה

כחברה ירוקה, DAIKIN חרטה על דגלה את השימוש בטכנולוגיות פטנט חדישות שנועדו לחיסכון באנרגיה, להפחתה בזיהום האוויר ולצמצום בפליטות גזי חממה. DAIKIN מקדמת פיתוח של מערכות חדשניות המגבירות את יעילותם ופעילותם השקטה של מוצריה, העומדים כולם בתקני האיכות והבטיחות המחמירים בענף.

מובילים בטכנולוגיה

גם לנוכח הישגיה יוצאי הדופן בכל הקשור ליעילות האנרגטית של מוצריה והקטנת זיהום האוויר, DAIKIN ממשיכה ללא לאות בפיתוח פטנטים ייחודיים וטכנולוגיות חדישות, המעלים את הרף פעם אחר פעם לתעשיית מיזוג האוויר כולה.

כל פתרונות המיזוג במקום אחד

המוניטין, הידע והניסיון של מי שעומדים מאחורי מוצריה של DAIKIN מאפשרים לה ליצור קשת רחבה של פתרונות מיזוג אוויר חדשניים ומתקדמים.

השנה תציין DAIKIN ארבעה עשורים לפיתוח טכנלוגיית ה-VRV פורצת הדרך, אשר שינתה את תחום מיזוג האוויר מקצה אל קצה. השילוב המנצח בין מגוון רחב של יחידות פנים, מערכות מתקדמות לשליטה ובקרה ופתרונות ייחודיים רבים נוספים, הפכו את מערכות ה-VRV של DAIKIN לאידאליות לשימוש בבתים פרטיים ובמגדלי יוקרה, כמו גם בפרויקטים מסחריים ובמפעלי תעשייה.

סטנדרטים בינלאומיים

כל מוצרי DAIKIN, ללא יוצא מן הכלל, עומדים בתקני האיכות והבטיחות הבינלאומיים המחמירים ביותר, לרבות בתקני איכות הסביבה של מדינות ה-OECD. מוצרי החברה חושפים בפני קבלנים, אדריכלים ומעצבים מגוון פתרונות מיזוג חסר תקדים, בעוצמה וברמת גימור שלא קיימות בשום מקום אחר.

DAIKIN בישראל

בישראל משווקים מוצרי DAIKIN  על ידי אלקטרה מיזוג אוויר , המובילה לאורך השנים את התקנת מערכות מיזוג האוויר בישראל. המטה המקומי של DAIKIN כולל את אנשי המקצועי הטובים ביותר שיש בענף מיזוג האוויר, בהם מנהלים, מהנדסים, אנשי תמיכה טכנית ונציגי שירות ומכירות. את מוצריה של DAIKIN ניתן למצוא כיום בפרויקטים האדריכליים החדשניים והיוקרתיים ביותר בישראל, המהווים את חוד החנית בתכנון ובאדריכלות המקומיים.

שיתוף הפעולה בין אלקטרה ל-DAIKIN בא לידי ביטוי, בין השאר, בהטמעת נורמות של איכות ומצוינות בעבודת החברה, כמו גם באימוץ האסטרטגיה הסביבתית של DAIKIN, הדוגלת בשימוש בטכנולוגיה ירוקה ובת קיימא. אלקטרה גאה להיות היבואנית הרשמית והמשווקת הבלעדית של מוצרי DAIKIN בישראל.

חברת אלקטרה מיזוג אוויר, הינה היבואנית הרשמית של DAIKIN בישראל. החברה נהנית מחוסן פיננסי משמעותי ומיציבות וצמיחה מרשימים לאורך שנים.