daikin-img
daikin-img
daikin-img

תוצאות חיפוש

קיימות כתפישת עולם

פיתוח בר-קיימא והתמודדות עם האתגרים העומדים בפני כדור הארץ עומדים בליבת האסטרטגיה של DAIKIN ומהווים את המצפן הערכי שלה. כפועל יוצא מכך לקחה על עצמה החברה להשקיע משאבי עתק בפיתוח מערכות מיזוג אוויר בעלות יעילות אנרגטית גבוהה המפחיתות את זיהום האוויר למינימום.

טכנולוגיה עילית זה הסטנדרט

DAIKIN היתה לחברה הראשונה בעולם שייצרה מזגנים הפועלים על R32 – גז ידידותי לסביבה המשפר את יעילות המוצר ומקטין את עוצמת הרעש שלו, ובה בעת מפחית דרמטית את פליטת גזי החממה. החברה אף פיתחה את טכנולוגיית VRV, אשר שינתה לחלוטין את תחום מיזוג האוויר ואיפשרה שליטה אופטימלית בטמפרטורה המבוקשת, לרבות בחללים ציבוריים גדולים. בתוך כך, טכנולוגיית ה-VRT – פטנט רשום ובלעדי של DAIKIN – מסייעת בהפחתה של עשרות אחוזים בצריכת האנרגיה ביחס לכל מערכת VRF אחרת, וכיום היא מותקנת בכל אחד ממוצרי החברה.

הסביבה היא שלנו

DAIKIN פועלת להטמיע בשוק מיזוג האוויר הגלובלי את הטכנולוגיות המתקדמות והירוקות ביותר, תוך שהיא חותרת כל העת להקטין את טביעת הרגל הסביבתית של מוצריה. בין השאר החברה שמה לעצמה למטרה לאפס לחלוטין את פליטת גזי החממה של מוצריה עד שנת 2050.

אחריות תאגידית-סביבתית

DAIKIN פועלת להנחלת מודעות ואחריות סביבתית בקרב כל עובדיה, ספקיה ושותפיה. כל הגורמים בקבוצה – משדרת הניהול ועד אחרון העובדים בשרשרת הייצור – מגויסים כאיש אחד לעמידה במדדי ביצוע מרכזיים (KPI) שגובשו למען עמידה ביעדים הסביבתיים שהקבוצה הציבה לעצמה.

יצירת ערך תמידית

ב-DAIKIN מאמינים כי סביבת חיים נעימה המשלבת סגנון חיים בריא, כמוה כאוויר לנשימה. על כן, החדשנות השיתופית שעומדת בבסיס פעילותה של DAIKIN נועדה לא רק לשפר את תהליכי הייצור כי אם גם ליצור חוויה שונה ובעלת משמעות – עבור לקוחותיה ועבור החברה האנושית בכלל.

לקוחות מרוצים

ל-DAIKIN חשוב לספק ללקוחותיה ביטחון ושקט תעשייתי, ולהוות עבורם כתובת מהימנה לכל שאלה או בעיה. לכן היא שואפת לאיכות בלתי-מתפשרת לכל אורך התהליך – משלב עיצוב המוצר, דרך הליך הייצור ועד לשלבי המכירות והשירות – תוך ניתוח וצפייה מתמדת של צורכי הלקוחות.